Supplier Development Engineer | Logistika | Vhodné pro absolvent Havraň

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Havraň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

50000 - 70000 Kč za měsíc

Firma:

Orienta HUB PP

Požadavky

VŠ, min. SŠ technického nebo ekonomického směru
2 roky prokazatelné praxe ve výrobní společnosti
Znalost anglického jazyka na úrovni min. B2
Znalost čtení technické dokumentace a základní znalost technologických procesů
Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
Znalost MS Office
Povědomí zákaznického přístupu, organizační schopnosti, strategický přístup a schopnost analytického myšlení
Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.

Náplň práce

Administrativní činnost spojená s dodavatelským řetězcem/ hodnocení dodavatelů
Zpracovávání měsíčních reportů
Kontrola nákladů
Vystavování PO (objednávky)
Spolupráce napříč odděleními
Rozvíjení dodavatelů
Pomoc při zavádění nového výrobku do výroby.

Nabízíme

Práci ve stabilní společnosti
Příjemné a přátelské pracovní prostředí
Možnost seberealizace
Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů
5 týdnů dovolené
13. plat
Příspěvek na dopravu
Systematické vzdělávání
Otevřenou komunikaci
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín nástupu možný IHNED nebo dle dohody.

Kontaktní osoba:
Václava Krulcová
Tel: 724112029